Drezurní bič HKM černý 90

Jezdecký drezurní bič s gumovou rukojetí a poutkem. Jezdecké drezurní biče jsou dlouhé a jejich výhoda tkví ve snadném dosažení za holeň, jejíž pobídky m...
Kód zboží:
F00003
Dostupnost e-shop:
Na dotaz
Prodejna Žďár nad SázavouNa dotaz
Cena pro Běžní zákazníci:
89,00
Sleva:
4,00 %
Ušetříte:
4,00
93,00 76,86 Kč bez DPH
Již brzy naskladníme!
Hlídací pes
Hlídání dostupnosti této položky Vás k ničemu nezavazuje. Jedná se o službu, která Vás pouze informuje o naskladnění této položky a následně možnost si ji objednat. Životnost ,,Hlídacího psa" je automaticky nastavena na 3 měsíce - po této době zanikne. Životnost si můžete libovolně nastavit hodnotou "Hlídat do".
* povinný údaj
V kategoriích: Koně / Stájové potřeby a podestýlky, Koně / Stájové potřeby a podestýlky / Vidle, Koně / Potřeby pro krmení / Sítě na seno, Koně / Potřeby pro krmení, Koně / Potřeby pro krmení / Lopatky, Koně / Podsedlovky, deky / Podsedlové deky, Koně / Podsedlovky, deky, Koně / Podsedlovky, deky / Bederky, Koně / Ohlávky, uzdečky, vodítka / Vodítka, Koně / Ohlávky, uzdečky, vodítka / Uzdečky, Koně / Ohlávky, uzdečky, vodítka, Koně / Ohlávky, uzdečky, vodítka / Ohlávky, Koně / Náušníky, masky a třásně, Koně / Náušníky, masky a třásně / Čabraky, Koně / Lonžovací potřeby, Koně / Krmiva, Koně / Krmiva / Pochoutky, Koně / Jezdecké potřeby / Samolepky, přívěšky, Koně / Jezdecké potřeby / Reflexní pásky, Koně / Jezdecké potřeby / Jezdecké rukavice, Koně / Jezdecké potřeby / Jezdecké rajtky, Koně / Jezdecké potřeby / Jezdecké podkolenky, Koně / Jezdecké potřeby / Jezdecké ostruhy, Koně, Koně / Jezdecké potřeby, Koně / Jezdecké potřeby / Bičíky

Popis produktu Drezurní bič HKM černý 90

Jezdecký drezurní bič s gumovou rukojetí a poutkem. Jezdecké drezurní biče jsou dlouhé a jejich výhoda tkví ve snadném dosažení za holeň, jejíž pobídky mají zesilovat. Jezdci to dává možnost bič použít s minimálním pohybem rukou, a tedy i s minimálním rušením koně. Vhodné nejen pro drezurní výcvik.

Mohlo by Vás zajímat

Komentáře a hodnocení (0)
Hodnocení:

Máte dotaz na produkt? Zanechte nám ho a my se Vám v nejbližší době ozveme. Máte zkušensti s tímto produktem? Zdělte svou zkušenost i s ostatními zákazníky.

Hodnocení produktu:
Hodnocení můžete odeslat i bez komentáře.
 
+ Přidat komentář / hodnocení

      

 

 

Podporujeme: