ZoOo.cz® Podestýlka peletky dřevěné 15 kg

Dřevěné pelety jsou vyráběné z kvalitní smrkové dřevní hmoty a jsou charakteristické vysokou výhřevností, nízkým obsahem popele a velkým slisováním, kt...
Kód zboží:
Z10003
Dostupnost e-shop:
Na dotaz
Prodejna Žďár nad SázavouNa dotaz
Cena pro Běžní zákazníci:
149,00
Sleva:
17,00 %
Ušetříte:
30,00
179,00 147,93 Kč bez DPH
Již brzy naskladníme!
Hlídací pes
Hlídání dostupnosti této položky Vás k ničemu nezavazuje. Jedná se o službu, která Vás pouze informuje o naskladnění této položky a následně možnost si ji objednat. Životnost ,,Hlídacího psa" je automaticky nastavena na 3 měsíce - po této době zanikne. Životnost si můžete libovolně nastavit hodnotou "Hlídat do".
* povinný údaj
V kategoriích: Kočičí útulek, Kočičí útulek / Podestýlky, Kočky, Kočky / Steliva, kočkolity

Popis produktu ZoOo.cz® Podestýlka peletky dřevěné 15 kg

Dřevěné pelety jsou vyráběné z kvalitní smrkové dřevní hmoty a jsou charakteristické vysokou výhřevností, nízkým obsahem popele a velkým slisováním, které prodlužuje dobu hoření. Díky tomu je možné peletky použít jako nápň do kočičích WC a následně na podpal.

Pelety neobsahují žádná chemická pojiva nebo jiné znečišťující látky. Při použití pelet se řiďte instrukcemi k provozování konkrétního topného zařízení. Malé množství popele, které při hoření vznikne, lze použít jako účinné zahradní hnojivo.

Pelety jsou zabalené do PE obalu. Ten brání proniknutí atmosférické vlhkosti a současně umožňuje čistou a bezprašnou manipulaci při skladování i samotném topení. Dřevěné pelety je nutné skladovat v suchém prostředí.

Průměr: 6 mm

Parametry

Značka:ZoOo.cz

Mohlo by Vás zajímat

Komentáře a hodnocení (0)
Hodnocení:

Máte dotaz na produkt? Zanechte nám ho a my se Vám v nejbližší době ozveme. Máte zkušensti s tímto produktem? Zdělte svou zkušenost i s ostatními zákazníky.

Hodnocení produktu:
Hodnocení můžete odeslat i bez komentáře.
 
+ Přidat komentář / hodnocení

      

 

 

Podporujeme: