Royal canin Kom. Feline Urinary 2kg

Kočky, které trpí onemocněním močového ústrojí by měly dodržovat speciální dietu, která podporuje zdraví močových orgánů. Onemocnění močových cest ...
Kód zboží:
C10020
Dostupnost e-shop:
Na dotaz
Prodejna Žďár nad SázavouNa dotaz
Cena pro Běžní zákazníci:
472,00
Sleva:
3,00 %
Ušetříte:
14,00
486,00 422,61 Kč bez DPH
Již brzy naskladníme!
Hlídací pes
Hlídání dostupnosti této položky Vás k ničemu nezavazuje. Jedná se o službu, která Vás pouze informuje o naskladnění této položky a následně možnost si ji objednat. Životnost ,,Hlídacího psa" je automaticky nastavena na 3 měsíce - po této době zanikne. Životnost si můžete libovolně nastavit hodnotou "Hlídat do".
* povinný údaj
V kategoriích: Kočky, Kočky / Krmiva, konzervy, pamlsky, Kočky / Krmiva, konzervy, pamlsky / Krmivo granulovanoné (granule)

Popis produktu Royal canin Kom. Feline Urinary 2kg

Kočky, které trpí onemocněním močového ústrojí by měly dodržovat speciální dietu, která podporuje zdraví močových orgánů. Onemocnění močových cest může vést u koček ke vzniku močových kamenů (mimo jiné struvitových a kalcium oxalátových kamenů). Výrobky ROYAL CANIN URINARY S/O byly vyvinuty na podporu léčby zánětu močového měchýře a onemocnění močových cest. Indikace: prevence vzniku kalcium oxalátových kamenů prevence vzniku struvitových kamenů rozklad struvitových kamenů Kontraindikace: březí a kojící kočky, koťata chronické selhávání ledvin, metabolická acidóza srdeční selhávání užívání léků zvyšujících kyselost moči vysoký krevní tlak Specifické vlastnosti produktu: Rozklad struvitových kamenů: složení URINARY S/O® napomáhá účinně rozkládat struvitové kameny. Zvýšení objemu moči: receptura napomáhá zvýšení objemu moči. To podporuje předcházení vzniku kamenů. Nižší hodnota RSS (Relative Super Saturation): v nenasycené moči nemohou růst močové krystaly. Takové prostředí brání vzniku struvitových nebo oxalátových krystalů. Ochrana sliznice močového měchýře: Glykosaminoglykany (GAG) přírodní složky sliznice močového měchýře jsou chráněny před bakteriemi a toxiny. Doba léčby: 5 až 12 týdnů až do rozkladu kamenů. K prevenci opětovného onemocnění by se mělo v dietě pokračovat ještě dalších min. 6 měsíců. Další informace: Majitelé zvířat by měli nemocná zvířata krmit výhradně krmivem URINARY S/O, jinak je účinnost výrobků snížena.

Parametry

Značka:Royal canin
Hmotnost balení (kg):2
Věk kočky:Dospělé

Mohlo by Vás zajímat

Komentáře a hodnocení (0)
Hodnocení:

Máte dotaz na produkt? Zanechte nám ho a my se Vám v nejbližší době ozveme. Máte zkušensti s tímto produktem? Zdělte svou zkušenost i s ostatními zákazníky.

Hodnocení produktu:
Hodnocení můžete odeslat i bez komentáře.
 
+ Přidat komentář / hodnocení

      

 

 

Podporujeme: