Když se teď váš pes dostává do pozdějších fází dospělosti, je důležité, aby mu krmivo poskytovalo živiny potřebné pro jeho zdraví. Až váš pes bude čelit prvním známkám stárnutí, bude potřebovat podporu antioxidantů, aby jeho imunitní systém i nadále fungoval naplno. Z tohoto důvodu obsahuje krmivo ROYAL CANIN X-Small Adult 8+ optimální obsah antioxidantů, který podporuje přirozenou obranyschopnost vašeho psa. Granule krmiva ROYAL CANIN X-Small Adult 8+ byla vytvořena tak, aby byla vhodná pro miniaturní čelisti vašeho psa. Protože je velmi malá, vašemu psovi se snadno uchopuje a žvýká. Je také velmi chutná a psa sama přitahuje. Bude chutnat i těm nejvybíravějším psům.

Podpora vitality
Toto krmivo obsahuje exkluzivní komplex antioxidantů, který pomáhá velmi malým psům zachovat si energii a vitalitu.

Zdravé zažívání
Díky vyváženému obsahu vláknin, včetně psyllia, granule podporují zdraví trávicího traktu vašeho psa. Bílkovina zvolená díky své vysoké stravitelnosti (označovaná anglickou zkratkou L.I.P.) podporuje průchod střev a zlepšuje kvalitu stolice.

Zdraví močového ústrojí
V neposlední řadě krmivo udržuje zdravé také močové cesty vašeho psa.

Složení
Rýže, kukuřičná moučka, dehydratované kuřecí proteiny, živočišné tuky, kukuřice, kukuřičný gluten, hydrolyzované živočišné proteiny, izolát rostlinných proteinů (L.I.P.: proteiny, vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost), dužina z čekanky, minerální látky, sójový olej, rybí tuk, kvasnice a jejich části, slupky a semena psyllia (1 %), frukto- oligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

Doplňkové látky (na 1 kg)
Nutriční doplňkové látky: vitamín A: 25000 mj., vitamín D3: 1200 mj., E1 (Železo): 33 mg, E2 (Jód): 3,3 mg, E4 (Měď): 10 mg, E5 (Mangan): 43 mg, E6 (Zinek): 143 mg, E8 (Selen): 0,04 mg. Senzorické doplňkové látky: výtažek z čaje (zdroj polyfenolů): 150 mg. Konzervanty - antioxidanty.