Kompletní hypoalergenní ultraprémiové krmivo FirstMate Dog Pacific Ocean Fish Original se sleděm a bramborem pro dospívající a dospělé jedince všech velikostí s běžnou aktivitou.

Posiluje imunitní systém. Dále napomáhá dosáhnout ideálního osvalení psa. Působí preventivně a léčebně na trávicí a kožní problémy. Podpora kloubního aparátu. V krmivu je obsažen kuřecí tuk, který ovšem neobsahuje bílkoviny (krmení těmito granulemi snižuje riziko alergií pocházejících z kuřat). Možnost používat jako stravu u psů s alergií a omezením stravy.

Vlastnosti krmiva FM Dog Pacific Ocean Fish Original:
kombinace volně žijících sleďů, ančoviček a sardinek
bez obilovin, lepku a kukuřice
jednotný masový protein
lehce stravitelné
vysoký obsah Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin
originální receptura splňující požadavky AAFCO
73 % ryb 27 % zeleniny 0 % obilovin

RODINNÁ FIRMA S TRADICÍ
KOMPLETNÍ KONTROLA VÝROBY
BEZ OBILOVIN
DIVOKÝ SLEĎ, ANČOVIČKY A SARDINKY
S OHLEDEM NA ZVÍŘATA

Složení:
bramborové vločky - bohatý zdroj energie, alternativa k obilí
moučka z divokých sleďů, z ančoviček a ze sardinek - využití celých ryb z Tichého oceánu, extra bohaté na omega 3 a 6 mastné kyseliny
rajčatová moučka - bohatý zdroj bílkovin,vlákniny, železa a lykopenu kuřecí tuk konzervovaný vitamínem E - kuřecí tuk bez bílkovin poskytuje bezpečný a zdravý zdroj tuku, nezhoršuje alergie rybí olej, difosforečnan vápenatý, cholin chlorid, propionan vápenatý, extrakt z juky, zinek, železo, mangan, měď, jód, kobalt, selen, vitamín E, vitamín B2, niacin, pantothenan vápenatý, vitamín B1, vitamín A, vitamín B6, kyselina listová, biotin, vitamín B12, vitamín D3 a hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu)

Analýza složení krmiva: BÍLKOVINY min 23 %
POPEL max 7 %
TUKY min 10 %
VÁPNÍK min 1 %
VLÁKNINA max 8 %
FOSFOR min 0,75 %
VLHKOST max 10 %
GLUKOSAMIN min 100 mg/kg
HOŘČÍK max 0,1 %
VÁPNÍK : FOSFOR 1,3 : 1
VYUŽITELNÁ ENERGIE 3 125 kcal/kg 484 kcal/odměrka

Upozornění: Výše uvedená krmná tabulka je pouze orientační a je potřeba brát v potaz i věk, aktivitu, temperament a rychlost metabolismu konkrétního pejska. Nezapomínejte, že je potřeba, aby měl pes vždy k dispozici dostatek čerstvé pitné vody. Pytel s granulemi skladujte v chladu a suchu. Budete-li granule uchovávat správně, nedojde ke zhoršení jejich kvality. Charakteristika krmiv FirstMate: FirstMate - to je rodinná společnost vyrábějící krmiva s důrazem na kvalitu a zdravotní nezávadnost vstupních surovin. FirstMate jsou přírodní krmiva nejvyšší kvality respektující psa jako masožravce. Výroba probíhá pomocí technologie "gentle manufacturing process" (tzn. při nízkých teplotách a vysoce kvalitních surovinách vyrobit krmivo lehké stravitelnosti). Při výrobě psích granulí jako jediná firma na světě používá technologii "VIS" (systém vakuové injektáže rybího a kuřecího tuku, vitamínů, minerálu, enzymů a probiotik do vnitřní struktury granule), která způsobuje, že obsažené látky jsou v celé granuli, nikoliv jen na jejím povrchu. Kvůli trávení a hrozbě torze (přetočení) žaludku u velkých a obřích plemen je "bobtnání" granule pozvolné (granule se postupně dostává až do dvanácterníku psa). Suroviny jsou vysoce jakostní. Jejich výběr a testování dbá na to, aby granule splňovaly požadavky výživových potřeb psů. Krmiva FirstMate obsahují až 87 % živočišných bílkovin a kromě formule Holistic neobsahují rostlinné oleje. Podstatnou informací pro chovatele, kteří chtějí nebo již krmí svého psa granulemi FirstMate, je fakt, že v žádném krmivu FirstMate nejsou obsaženy vedlejší živočišné a rostlinné produkty, vejce, nedefinované obiloviny, levné rostlinné oleje, barviva ani chemické antioxidanty. FirstMate nepoužívá geneticky modifikované složky (bez GMO). Ultraprémiová řada užívá pouze dva zdroje sacharidů - celozrnnou rýži a párou upravené brambory Idaho. Tyto granule neobsahují pšenici ani kukuřici. Naopak obsah vlákniny u těchto krmiv deklaruje společnost až dvojnásobný oproti jiným značkám, která jsou k dostání na českém trhu. Blahodárně působí na psí zažívání.