Vyjádření

Vážení přátelé včelaři, vážení zákazníci e-shopu zooo.cz,

rádi bychom vám oznámili, že dne 13. května 2024 došlo k převzetí tohoto e-shopu firmou JaHan s.r.o.

E-shop ivcelarstvi.cz patří po dlouhá léta k těm nejlepším v zemi a my bychom rádi dále rozvíjeli jeho principy a idey. Rádi bychom navázali na jeho odkaz a poskytli vám ještě lepší služby. Aktuálně řešíme co nejplynulejší přechod pod naši správu časem bude možné opět na e-shopu www.zooo.cz nakupovat.

Bohužel s koncem této éry musíme oznámit také uzavření prodejny ve Žďáru nad Sázavou. Stále zkoumáme možnosti, jak na tento zavedený obchod navázat, a nevylučujeme tak jeho opětovné otevření v blízké budoucnosti. O všem vás budeme včas informovat na našich stránkách.

Společnost ANIMALEX, spol. s r.o. má od 12. dubna 2024 nového jednatele a e-shop byl do 13. května 2024 neaktivní. Ze strany nových jednatelů společnosti ANIMALEX, spol. s r.o. nám bylo nabídnuto odkoupení domén včetně jejich obsahu. Aktuálně se společnost snaží vyřešit své závazky vůči dodavatelům a zákazníkům. Pokud jste učinili objednávku a zaplatili zboží dopředu před datem 13.5.2024, doporučujeme se obrátit přímo na společnost ANIMALEX, spol. s r.o. a její zákonné jednatele, aby vám pomohli situaci vyřešit.

ANIMALEX, spol. s r.o.

se sídlem: Havlíčkovo nám. 152/4, Žďár nad Sázavou 1, 591 01 Žďár nad Sázavou

identifikační číslo IČ: 05538050

Jednatelka a zodpovědná osoba: Renáta Růžičková

Datová schránka: 63h5vgw

 

Děkujeme firmě a jejím bývalým pracovníkům za dlouholetou inspiraci a zdravou konkurenci, která nás nutila k neustálému zlepšování našich služeb. Přejeme vám mnoho dalších úspěchů!

 

Top