Nízké ceny

Součátí naší filozofie je nabídnout sortiment za příznivou cenu. Snažíme se pracovat efektivně, tedy tak, aby naše služby byly profesionální a dostačující požadavkům našich zákazníkům. Jen tak dovedeme nabídnout kvalitní služby a přitom velmi příznivé ceny zboží, díky kterým si pak sami určíte, zda-li svým mazlíčkům dopřejete více pohodlí, které si zcela jistě zaslouží.

 

 

 

 

 

Doprava zdarma

Vážíme si každého vašeho nákupu na našem e-shopu. Proto jsme si pro vás připravili skvělé ceny za dopravu, díky kterým se vám vyplatí jakýkoli velký i menší nákup. Naše nízké ceny doprava neprodraží, a to i v případě nižší hodnoty zboží. Nabízíme vám možnost využít doručení zboží například do místní pobočky České pošty s cenou dopravy pouhých 89 Kč včetně DPH. V případě vašeho většího nákupu nad 1000 Kč včetně DPH (například nákup dvou pytlů granulí po 15 kg) vám pak nabízíme dopravu zcela zdarma.

 

 

 

 

Znalost sortimentu

Snažíme se neustále vzdělávat naše pracovníky a to od pracovních pozic péče o zákazníky až po expedici. Každý pracovník má tedy skvělé informace a přehled o každé položce v našem sortimentu, ať už jde o stálou nabídku či o aktuálně zařazené novinky.

 

 

 

 

Široký sortiment

V nabídce na ZoOo.cz® naleznete tisíce položek, které se snažíme držet stále skladem, abychom dodali vaše objednávky co nejdříve. Zároveň se snažíme nabízet pouze to, co je skutečně přínosné a ověřené. Vyvarujeme se tedy položek sortimentu, které se nám jeví jako nekvalitní, nebo špatně vyřešené konstručně. Díky tomu u nás nakupujete pouze kvalitní produkty od ověřených výrobců.