Proč nakupovat na ZoOo.cz

Obrázek 0

 

 

Nízké ceny

Součátí naší filozofie je nabídnout sortiment za příznivou cenu. Snažíme se pracovat efektivně, tedy tak, aby naše služby byly profesionální a dostačující požadavkům našich zákazníkům. Jen tak dovedeme nabídnout kvalitní služby a přitom velmi příznivé ceny zboží, díky kterým si pak sami určíte, zda-li svým mazlíčkům dopřejete více pohodlí, které si zcela jistě zaslouží.

 

 

 

Obrázek 1

 

 

Doprava zdarma nebo nízká cena

Vážíme si každého vašeho nákupu na našem e-shopu. Proto jsme si pro vás připravili skvělé ceny za dopravu, díky kterým se vám vyplatí jakýkoli velký i menší nákup. Naše nízké ceny doprava neprodraží, a to i v případě nižší hodnoty zboží. Nabízíme vám možnost využít doručení zboží například do místní pobočky České pošty s cenou dopravy

 

 

Obrázek 2

 

Znalost sortimentu

Snažíme se neustále vzdělávat naše pracovníky a to od pracovních pozic péče o zákazníky až po expedici. Každý pracovník má tedy skvělé informace a přehled o každé položce v našem sortimentu, ať už jde o stálou nabídku či o aktuálně zařazené novinky.

 

 

Obrázek 3

 

 

Široký sortiment

V nabídce na ZoOo.cz® naleznete tisíce položek, které se snažíme držet stále skladem, abychom dodali vaše objednávky co nejdříve. Zároveň se snažíme nabízet pouze to, co je skutečně přínosné a ověřené. Vyvarujeme se tedy položek sortimentu, které se nám jeví jako nekvalitní, nebo špatně vyřešené konstručně. Díky tomu u nás nakupujete pouze kvalitní produkty od ověřených výrobců.

 

 

 

Top