AATU

Krmivo AATU

Obrázek 0Granulované krmivo AATU se vyrábí ve Velké Británii. Jedná se o přírodní krmivo s poměrem bílkovin a sacharidů 80 : 20. Krmivo AATU je vhodné pro aktivnější psy, kteří mají vyšší tělesnou zátěž, jako jsou sportovní psi, záchranářští a pracovní psi, anebo také pro psy lovecké.

Granule AATU obsahují vždy pouze jeden druh masa, a to buď lososa, kuře, krůtu, nebo kachnu.
 

Skladba surovin granulí AATU

Skladba surovin je tedy 80 % maso, zbylých 20 % je 8 druhů bylinek, 8 druhů zeleniny, 8 druhů ovoce a 8 druhů koření a jiných rostlinek. Vše se zpracovává čerstvé, krmivo se konzervuje přírodními rostlinnými složkami.

Granule AATU neobsahují žádné obiloviny, gluten, brambory, sóju, umělé konzervanty, dochucovadla ani aroma.

Vybírat lze z příchutí Chicken (kuře), Duck (kachna), Salmon (losos), Fisch w Shellfisch (plody moře), Turkey (krůta), Pupy Salmon (losos pro štěňata).
 

Konzervy pro psy značky AATU

Dále pak najdete v sortimentu AATU ultraprémiové vlhké krmivo pro psy (konzervy) vyrobené ve Velké Británii s 90% podílem masa. Stejně jako suché krmivo obsahují konzervy kromě vysokého podílu masa také komplex SUPER 8 (8 druhů ovoce – jablko, hruška, brusinky, borůvky, moruše, pomeranč, brusnice borůvka, brusnice brusinka; zeleniny – petržel, sušená rajčata, sušená mrkev, batáty, hrách, cizrna, spirulina, mořské řasy; bylinek – čekanka, heřmánek, pískavice, měsíček, kopřiva dvoudomá, šípek, máta peprná, vojtěška a koření – skořice, tapioka, oregano, šalvěj, majoránka, tymián, anýz, řecké seno).

Díky velmi vysokému obsahu masa jsou konzervy AATU velmi chutné a váš pes si je zamiluje.

Vybírat můžete z pěti příchutí: hovězí, kuře, kachna s krůtou, jehněčí a divočák.
 

Top