Fitmin

Krmivo Fitmin

Obrázek 0Od vzniku značky Fitmin uplynulo už více než 21 let. Fitmin je stěžejní produktovou řadou společnosti, která sídlí v Helvíkovicích u Žamberka.

Fitmin vyvíjí kompletní suchá i mokrá krmiva, výživové doplňky i pamlsky pro psy. Ve spolupráci výživových specialistů a významných chovatelů se neustále pracuje na nových a vyvážených recepturách, které plně vyhovují potřebám zvířat.

Fitmin granule pro psy nezohledňují jen věk nebo velikost domácího mazlíčka. Samozřejmostí jsou hypoalergenní granule pro psy a kočky, nebo i krmivo, které pomůže při potravní nesnášenlivosti nebo nechutenství. Fitmin je jedna z mála značek v Evropě, která v granulích pro domácí zvířata obsahuje čerstvé maso s původní vlhkostí 70 %. Navíc se jedná o tzv. strojově vykostěné maso vysoké kvality, které se používá také v potravinářství.

Krmivo Fitmin obsahuje 50 % čerstvého masa, v krmivu naopak nenajdete pšenici. Ta je totiž často zdrojem potravinových alergií a používáním granulí bez pšenice se vyhýbáte velké části možných trávicích obtíží.
 

Top