Taste of the Wild

Krmivo Taste of the Wild

Obrázek 0Americká krmiva Taste of the Wild jsou plná divokého masa. Při výrobě se vše obejde kompletně bez obilovin. Ovoce a zelenina v každém z jednotlivých druhů Taste of the Wild jen doplňují už tak unikátní složení tohoto krmiva. Přidané probiotické kultury zajistí bezproblémové strávení všech důležitých látek a podpoří zdravé zažívání.

Krmivo je určeno pro všechny velikosti plemen. Vybrat si můžete i divoká krmiva pro štěňata, která pro svůj zdravý vývoj od samého začátku potřebují ten správný obsah svojí misky.
 

Co obsahují krmiva Taste of the Wild?

Každá receptura je vyvíjena veterináři a odborníky na výživu. V krmivech Taste of the Wilde najdete maso z divočáka, pstruha a uzeného lososa, rajčata a rajčatovou drť, taurin, batáty, uzeného a čerstvého lososa, mořské ryby, pečenou zvěřinu, pečenou křepelku, kachnu a uzeného krocana, pečené jehněčí, pečeného bizona a pečenou zvěřinu, směs bílkovin pro optimální rovnováhu aminokyselin, probiotika, bramborovou vlákninu, cizrnu, sušený kořen čekanky, DHA (omega-3 nenasycená mastná kyselina), chelátové minerály, borůvky, maliny a antioxidanty.

 

Top