Carnilove

Krmivo Carnilove

Obrázek 0České krmivo Carnilove se již dvacet let vyrábí ve firmě Vafo Praha. Suroviny a jejich poměr v receptuře odpovídají jídelníčku psů před nástupem zemědělství, tedy jejich přirozené potravě v přírodě. Výroba již ale probíhá pomocí nejnovějších technologií a postupů.
 

Krmivo Carnilove se vyrábí zcela bez obilovin a bez brambor

Obiloviny tvoří běžnou součást běžných komerčních krmiv, kde slouží jako energie pro psy. Nadbytek energie z obilovin nebo z brambor psi nedokážou využít a ukládají ho v těle v podobě tuku. To vede k rozvoji obezity a dalších chorob, jako je např. diabetes.

Nezbytnou složkou v krmivech je maso z divokých zvířat (sob, kachna, bažant, krocan, jehněčí, divočák a losos), které zajistí potřebný přísun kvalitních proteinů. Kombinace účinných přírodních látek, jako je jitrocel indický nebo kvasnice, podporují trávení a zvyšují využitelnost živin v organismu.

Olej obsažený v krmivech Carnilove pochází ze skotských lososů a díky obsaženým složkám zajišťuje mentální schopnost a učenlivost psů a koček. V krmivech dále najdeme složky, jako je lesní ovoce, zelenina, divoké bobule a byliny, které dodávají potřebné přírodní vitamíny, antioxidanty a další nepostradatelné živiny.
 

Top