Krmiva Nutrican jsou navržena odborníky společnosti Canvit na základě dlouholeté zkušenosti s výrobou krmiv a vitamínových preparátů. Výživa hraje v našem životě klíčovou roli. Má zásadní vliv nejen na naši fyzickou, ale i psychickou kondici. Suché krmivo – granule tvoří v případě Vašeho psa cca 80-100 % denního příjmu živin. Je proto naprosto klíčové vybrat takovou výživu, která optimálně pokrývá specifické potřeby psů. Složení krmiv NutriCan je vyvinuto s maximálním ohledem na poskytnutí dlouhodobého zdraví a kondici psa.

Hlavní výhody krmiva Nutrican Junior
VITAMÍNY: Správná rovnováha vitamínů zajišťuje zdravý vývoj.
SVALY: Esenciální aminokyseliny zajišťují růst svalů.
KLOUBY: Chondroprotektiva a omega-3 mastné kyseliny zlepšují pevnost chrupavky.
SMYSLY: DHA & EPA ovlivňují vývoj smyslových orgánů.

Krmný návod: Viz obal. Doporučené denní krmné dávky uvedené na obalu jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku přizpůsobte klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici psa. Pes musí mít vždy přístup k čisté a čerstvé vodě.

Složení: Kuřecí moučka (22 %), sušené kuřecí maso (16 %), rýže, kukuřice, sušená jablka (zdroj prebiotik), kuřecí tuk (konzervováno tokoferoly), pivovarské kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí játra (2 %), sleďový olej (1 %), sušená mořská řasa (0,2 %) (zdroj prebiotik), hydrolyzované schránky korýšů (0,03 1%) (zdroj glukosamin sulfátu), hydrolyzované chrupavky (0,019 %) (zdroj chondroitin sulfátu), yucca (0,012 %).

Hmotnost: 3 kg