Odpuzovače koček

Odpuzování koček

Vnitřní odpuzovače kočekKočka je svobodný tvor, který se nedá tolik cvičit jako třeba pes, a to může být jedním z důvodů její všetečnosti. Ač svou kočku milujete, nemůžete jí odpustit rozedrané látky, zpřeházené věci nebo jiné neplechy, které může způsobit. Jsou tu ovšem určité možnosti, s jejichž pomocí se vám podaří zabránit škodám.

Odpuzování koček z pozemků nebo jejich částí se dá řešit buď elektronicky pomocí ultrazvukových odpuzovačů, nebo pomocí postřiků a posypů určených k odpuzování koček.
 

Odpuzovače vám pomohou ochránit před kočkou váš nábytek a jiná potřebná místa

Kvalitní odpuzovače chrání zahrady, pozemky, záhony, domy, ploty i jiná místa před kočkami. Díky postřiku se budou místům vyhýbat již po krátké době. Odpuzovače koček vás mohou zbavit jejich přítomnosti a navíc neobsahují žádné škodlivé látky.

Mezi výhody postřiků patří snadné použití a šetrnost k životnímu prostředí. Vůně odpuzovače je pro kočky nepříjemná a kočku tato jemná vůně velmi odpuzuje.

Postřik je určen výhradně pro použití ve volném prostoru. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Přípravek (k okamžitému použití) nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby vaše kočka chodila. Sprej aplikujte například na domovní zdi, dveře, ploty, stromy, keře, rostliny, skalky nebo záhony. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě.

Odpuzovač koček působí tak intenzivně, že zpravidla postačí cca 3 stříknutí, aby kočky odpudil od postříkaného místa.

Ultrazvukové odpuzovače koček a psů generují silné ultrazvukové signály, které jsou pro kočky a psy velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opustí a vyhledají si nové útočiště mimo prostor chráněný odpuzovači. Generované ultrazvukové signály mají automatickou změnu kmitočtu v daném rozsahu, aby si kočky a psi na signál nezvykli, a současně i automatickou změnu výkonu (náhlá změna výkonu), která přispívá k vyšší účinnosti odpuzovače. Přístroj stačí postavit do prostoru, který má být od koček chráněn, a připojit napájecí kabel.
 

Aplikace odpuzovačů koček na kryté prostory

Odpuzovače koček


Obecně odpuzující účinek je v krytých prostorách mnohem delší. Vlastní plochu je potřeba před aplikací dobře očistit/omýt. Přípravek se aplikuje nejprve každé 2–3 dny (2–3x), aby vůně přípravku byla intenzivnější. Poté odpuzující účinek přetrvává 2–3 týdny.

 

Aplikace odpuzovačů koček v exteriérech

Vlastní plochu je potřeba před aplikací dobře očistit/omýt. Přípravek se aplikuje nejprve každé 2–3 dny (2–3x), aby vůně přípravku byla intenzivnější. Poté odpuzující účinek přetrvává 1–2 týdny. Doba odpuzujícího účinku ale záleží i na počasí.
 

Top