Acana

Krmivo Acana

Obrázek 0Krmivo Acana se vyrábí v malém městečku Morinville v Albertě v Kanadě a je vhodné jak pro psy, tak pro kočky. Vyznačuje se vysokým obsahem masa (50–65 %) včetně volně chovaných kuřat, celých vajec, platýse loveného ve volné přírodě a vyzrálého ovoce a zeleniny z kanadských polí. Veškeré suroviny jsou v potravinářské kvalitě a jsou kvůli dokonalé výživě a chuti dodávány do výroby výhradně čerstvé.

Acana je krmivo čistě přírodní, bohaté na obsah proteinů a má nízký obsah sacharidů. Neobsahuje pšenici, kukuřici, umělé konzervační látky, barviva, ochucovadla a návykové látky.

Krmivo je vyráběno podle přirozené adaptace psů a koček na příjem masité potravy bohaté na proteiny, kterou by našli běžně v přírodě.

Acana udrží vaše mazlíčky šťastné, zdravé a silné.
 

Rozmanitý výběr krmiv značky Acana

Krmiva Acana vyrábí 11 produktů, ze kterých si můžete vybrat ten nejvhodnější pro vašeho mazlíčka: Acana Adult Dog, Acana Chicken & Burbank Potato, Acana Adult Large Breed, Acana Adult Small Breed, Acana Sport & Agility, Acana Lamb & Okanagan Apple, Acana Puppy Small Breed, Acana Puppy & Junior, Acana Puppy Large Breed, Acana Light & Fit, Acana Senior Dog.

Řada Acana Classic obsahuje řezaný oves jako jediný zdroj obilovin. Řada Acana Regionals zahrnuje krmiva zcela bez obilovin.

Top