Pro Plan Adult kuře & rýže krmivo pro dospělé kočky ve věku do 7 let. Obsahuje spoustu kuřecího masa - směs živin Natural Feline Protection a OptiRenal udržuje zdravé ledviny.

Pro Plan Adult kuře & rýže vyživuje a chrání zároveň:
* Bílkoviny a uhlohydráty v Pro Plan Adult kuře & rýže jsou dobře stravitelné a velmi dobře vstřebatelné, tím dochází k redukci množství exkrementů.
* Vysoký obsah proteinů podporuje tvorbu protilátek účinné antioxidanty působí pozitivně na obranyschopnost.
* Kvalitní kuře tvoří hlavní složku a je kočkami výborně přijímáno.
* Jedinečný tvar a textura granulí, která pomáhá redukovat tvorbu zubního povlaku a zubního kamene o 40%.

Příroda vybavila každou kočku čtyřmi obrannými systémy, které pracují dohromady a chrání tak zdraví. Jsou to: kůže a srst, trávicí systém, vylučovací systém a imunitní systém. Aktuální výzkumy dokládají fakt, že živiny v krmivu pomáhají harmonizovat funkci těchto systémů a tím je i optimálně chránit. Pro Plan Adult kuře & rýže obsahuje tzv. \"Natural Feline Protection\", který má tyto pozitivní účinky na:
* Kůže & srst: vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mastné kyseliny z rybího tuku udržují srst hustou a lesklou.
* Trávení: zdraví prospěšná obilná zrna, přírodní prebiotika a rýže pro lepší trávení, lepší stravitelnost, redukuje pach trusu.
* Vylučování: je chráněno formulí OptiRenal, činnost ledvin a močových cest je chráněna esenciálními minerály a kontrolou pH moči.
* Imunita: vysoký obsah bílkovin pro tvorbu protilátek a silné antioxidanty pro pohotovou obranu organismu.

Pro Plan Adult
Pro Plan krmivo chrání Vaši kočku tím, že pozitivně ovlivňuje imunitní systém, zdraví kůže a srsti a zdravé trávení. Všechny druhy krmiva Pro Plan byly navrženy veterináři ve spolupráci s experty pro výživu. Pro Plan je kompletní, vyvážené krmivo, které je koncipované s ohledem na věk a aktivitu koček.

Složení: kuře (21%), rýže (16%), kukuřičný lepek, dehydratované drůbeží bílkoviny, kukuřice, pšenice, živočišný tuk, sušená celá vejce, kořen čekanky (2%), koncentrát z hrášku, minerální látky, hydrolyzát, kvasnice, rybí tuk

Doplňkové látky: vitamín A (32.800 m.j./kg), vitamín D3 (1.070 m.j./kg), vitamín E (720 mg/kg), vitamín C (140 mg/kg), síran železnatý monohydrát (180 mg/kg), jodičnan vápenatý (2,9 mg/kg), síran měďnatý pentahydrát (45 mg/kg), síran manganatý monohydrát (47 mg/kg), síran zinečnatý monohydrát (380 mg/kg), selenicˇitan sodny´ pentahydra´t (0,27 mg/kg).S antioxidanty.

Analytické složky: tuk 16.0 %, vláknina 1.0 %, bílkovina 36.0 %, popel/popelovina 7.0 %

Dávkování v g/den podle výrobce:
Pro Plan Adult kuře & rýže je samostatné krmivo.
hmotnost kočky dávka v g/den
2 - 4 kg 30 - 60 g
4 - 6 kg 60 - 95 g
6 - 8 kg 95 - 125 g

Kočka by měla mít vždy přístup k čisté čerstvé vodě.