Brit Care

Krmivo Brit Care

Obrázek 0Jedná se o superprémiové a hypoalergenní krmivo Brit Care a prémiové krmivo Brit Premium. Krmiva těchto značek neobsahují sóju, hovězí a vepřové maso, geneticky modifikované organismy a jiné škodlivé látky. Brit Care navíc neobsahuje ani kukuřici a pšenici.

Krmiva obsahují extrakty ze semen ostropestřce mariánského, podporujícího imunitu, známého pro své protizánětlivé účinky a ochranu jater. V granulích Brit Care nechybí ani vitamin C pro posílení pevnosti cévních stěn, stimulaci tvorby bílých krvinek, vývoje kostí, zubů a chrupavek. Součástí receptur jsou také prebiotika (fruktooligosacharidy a mannanoligosacharidy) doplněná inulinem pro zvýšení jejich účinnosti a podporu imunity.
 

Brit Care je krmivo vyráběné z hypoalergenních surovin

Brit Care je krmivo vyráběné z hypoalergenních surovin, jejichž konzumace snižuje pravděpodobnost vzniku potravinové intolerance, nebo dokonce alergie. Krmivo Brit Care neobsahuje alergizující pšenici, kukuřici, sóju, kuřecí, hovězí ani vepřové maso. Hypoalergenní krmiva slouží jako prostředek prevence přecitlivělosti a alergií a současně jako pomoc chovatelům takto postižených čtyřnohých mazlíčků.

Psí strávníky čeká vyvážený poměr bílkovin, tuků, minerálních látek a vitamínů v podobě nealergizujících surovin jako jehněčí, losos, zvěřina, sleď, králičí a kachní maso.

Vše je rozděleno na krmivo pro štěňata, dospělé psy a psí seniory.

Top