Calibra

Krmivo Calibra

Obrázek 0Již od roku 2001, tedy více než 15 let se v České republice vyrábí lehce stravitelné, chutné a hypoalergenní krmivo pro psy a kočky. Calibra je krmivo pro spokojené, vitální psy a kočky, pro jejich dobrou kondici a krásně lesklou srst. Na vývoji a zlepšování receptur pracují přímo veterináři a odborníci na výživu.

Krmivo je výjimečné svojí vysokou stravitelností. Výroba probíhá v pestrých masových variacích bez přidání pšenice, sóji a kukuřice.

Granule Calibra pokryjí kompletní vývoj od štěňat a koťat až po seniory.
 

Krmivo Calibra je vyráběno z kvalitních surovin

Krmivo Calibra je vyráběno z kvalitních surovin, jako je

- jehněčí maso (výborně stravitelné s vysokou nutriční hodnotou, vhodné i pro citlivé psy),
- maso a olej z lososa (zdroj biologicky hodnotných proteinů, peptidů, vitaminů a minerálů a nenasycených mastných kyselin omega-3 potřebných pro podporu imunitního systému a kvalitu kůže i srsti s protizánětlivým účinkem),
- kuřecí maso (surovina s vysokým obsahem dobře stravitelných bílkovin a nízkým obsahem tuku, která je velmi dobře snášena převážnou většinou psů i koček),
- rýže (hypoalergenní a lehce stravitelná obilovina s vysokým obsahem uhlohydrátů)
- a kachní maso (velmi chutné a hypoalergenní maso s vysokým obsahem bílkovin a minerálních látek).

Kromě základních surovin obsahují jednotlivé receptury ideální poměr vitamínů, minerálů a několika velice zdravotně prospěšných aditiv, jako jsou mořské řasy, směs bylin a ovoce nebo například beta-glukany.

Calibra nabízí nejen granulky pro pejsky a kočky, ale také konzervy, kapsičky a pamlsky.
 

Top