flexi Vario je komfortní samonavíjecí vodítko nové generace pro univerzální použití, moderního a atraktivního designu. Lze jej flexibilně přizpůsobit přáním a potřebám každého majitele. Jeho rukojeť je vyrobena z měkkého materiálu pro komfortní držení a má variabilní nastavení velikosti. K vodítku lze dokoupit další příslušenstvíjako box na pamlsky či sáčky na trus, svítilnu aj. Konec vodítka se díky systému Vario dá vyměnit za jiný typ koncovky např. pásek s LED osvětlením, pružný pásek pro ztlumení trhnutí psa. Karabina pro zajištění k obojku je chromová.
Navíjecí vodítka flexi poskytují Vašemu psovi potřebnou volnost výběhu a zároveň bezpečnost. Díky brzdícímu systému je možno jej ovládat jednou rukou a máte Vašeho psa vždy pod kontrolou. Navíc má i krátké blokování, vždy když jej pustíte ihned uvolní pásek. Navíjecí systém je vyroben tak, aby rolování lanka šlo hladce bez zatrhávání.
flexi vodítka jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy kvality a jsou vyráběny v Německu. V závodě v Bargteheide u Hamburgu vzniká vše, počínaje návrhem až po výrobu vysoce kvalitních vodítek - Made in Germany. Každé vodítko je sestaveno ručně a projde více než 90 kontrolami kvality, než je vyexpedováno na trh.
Velikost : M
Hmotnost psa do : 20kg
Délka lanka : 8m
Typ : lanko
Barva : červená, hnědá, modrá, antracit, růžová, tyrkysová
Návod na údržbu
V případě, že flexi (lanko nebo pásek vodítka) zmokne, prosím, vyrolujte jej celý ven a zablokujte brzdy a nechte uschnout přes noc.
- Značka: Flexi
- Model: Vario
Podobné produkty

Vodítko PREMIUM prodlužovací 3,00 m/20 mm (M-L), - černé
304 Kč
360 Kč

Vodítko FLEXI Black Design S lanko 5m/12kg růžová NEW
242 Kč
270 Kč

Vodítko pes MAYFAIR černá 15mm 1,2m
177 Kč
202 Kč

Flexi New Classic M šňůra 5 m, max. 20kg, - růžová
256 Kč
304 Kč

Stopovací vodítko Easy Life, PVC povrch, M-XL: 5 m
395 Kč
468 Kč