Orijen

Krmivo Orijen

Obrázek 0Orijen je bezobilninové krmivo vyráběné v Albertě v Kanadě z čerstvých kanadských surovin. Orijen obsahuje 80 % masa, 20 % ovoce a zeleniny a 0 % obilnin. Orijen se charakterizuje vysokým obsahem volně chovaných kuřat, celých vajec, červeného masa a sladkovodních a mořských ryb ulovených ve volné přírodě.
 

Krmivo Orijen podporuje zdraví vašeho psa i kočky

Krmivo Orijen napodobuje stravu, pro kterou jsou psi a kočky vyvinuti po více jak tisíce let. Vyvážený obsah výživného masa, vnitřností a chrupavek v krmivech Orijen značně snižuje potřebu po umělých surovinách. Čerstvá játra, srdce a dršťky, které jsou obsaženy v krmivu ORIJEN, poskytují vysoce výživný zdroj vitamínů A, D, E a K, B1, B2, B6, B12, kyseliny listové a minerály a díky tomu se výrazně snižuje potřeba po syntetických přísadách. Tím, že biologicky vhodné krmivo Orijen odpovídá potravě, pro kterou jsou psi a kočky vyvinuti již od přírody, podporuje jejich špičkové zdraví, bez ohledu na druh plemene, věk nebo životní styl.

V sortimentu značky Orijen najdete také celou řadu doplňků výživy, které podporují špičkovou kondici kůže a srsti a také zdravé zuby a klouby.
 

Top