NaD

Krmivo N&D

Krmivo značky N&D vyrábí v Itálii společnost Farmina Pet Foods. Jako hlavní suroviny se při výrobě granulí N&D využívá kuřecí maso, jehněčí maso, maso z divokých prasat, ryby a vejce. Výběr surovin je klíčový pro vytvoření výrobku, jehož vlastnosti zajistí optimální přísun živin a biologickou hodnotu pro blaho domácích zvířat.
 

Co obsahují krmiva N&D?

Obrázek 0Kuřecí maso, které se používá v produktech Farmina, pochází z italských kuřat. To napomáhá, aby krmivo z takových surovin obsahovalo bílkoviny vysoké biologické hodnoty s 95% stravitelností.

Jehněčí maso pochází z Nového Zélandu a používá se kvůli vysokému obsahu esenciálních mastných kyselin a kyseliny linolenové s protirakovinotvornými účinky a vyznačuje se správným poměrem libového a tučného masa v porovnání s jiným červeným masem.

Maso z divokých prasat pochází z Toskánska. Vejce jsou považovaná za typický zdroj bílkovin vysoké biologické hodnoty s vysokou stravitelností.

Mezi druhy ryb používanými v krmivech Farmina patří tresky a sledi.

Pro správný přísun esenciálních mastných kyselin je do krmiv přidáván taurin, metionin, lyzin a cystin.

Přídavek aminokyselin napomáhá zvýšit biologickou hodnotu bílkovin v krmivech.

Každý druh granulí N&D obsahuje skvělé doplňky, jako jsou borůvky, granátové jablko, pomeranč nebo dýně.

Krmivo N&D je prevencí proti nadváze a diabetu. Díky nízkému glykemickému indexu se energie z krmiva uvolňuje během celého dne.


 

Top