Magnusson

Krmivo Magnusson

Obrázek 0Magnusson Petfood je malá švédská rodinná firma, která vyrábí bio krmiva pečená v troubě, což je šetrný, ale časově náročný proces, který si větší výrobci nemohou dovolit.

Postup pečení zaručuje jemný přístup ke všem ingrediencím obsaženým v krmivu a zaručuje udržení přirozených složek potravy v krmivu. Krmivo je pečené v troubě za přiměřené teploty, která uchovává přírodní vitamíny, minerály a stopové prvky. Výhodou pečeného krmiva je, že se dá vyrábět ze 100% čerstvých ingrediencí, hlavně z čerstvého masa, nikoli masové moučky.

Pečené krmivo po namočení nebobtná a tím zabraňuje již zmíněné torzi žaludku.
 

Co obsahují krmiva Magnusson?

V krmivech Magnusson najdete jen kvalitní švédské ingredience, jejichž základ vždy tvoří maso. Krmivo se vyrábí šetrnou technologií zpracování, bez obsahu umělých či chemických látek, což dokazuje i kratší doba trvanlivosti krmiva, pouze 10 měsíců. Všechny suroviny použité v krmivech Magnusson jsou švédského původu, což je velmi důležité pro kvalitu krmiva.

Magnusson je krmivo, které se doporučuje velkým a obřím plemenům, jelikož krmiva meat&biscuit nebobtnají a snižují tím riziko torze žaludku, na což právě velcí psy často trpí. Jinak se krmivo hodí pro všechna plemena i velikosti psů.
 

Top