Barnys

Barny`s pro lidské klouby

Barny`s je původní kanadská společnost, která v ČR působí od roku 1997. Až do roku 2004 veškerou produkci prodávala pod značkou Proenzi a je dodnes známé, že v té době to byla nejvíce respektovaná značka v daném segmentu. Od roku 2004 se naplno začali věnovat produktové řadě Barny`s.

V současnosti rovněž spolupracují na vývoji a výrobě nutraceutik s mezinárodní farmaceutickou společností, jejich dodavatelé a finální výrobky musí splňovat farmaceutický standard a farmaceutickou normu GMP (Good Manufacture Practice, česky Správná výrobní praxe).

Barny's vyrábí pětihvězdičkový produkt pro lidské klouby ve spolupráci s Alavis (léčiva pro klouby a chrupavky koní). Výrobky od Barny's obsahují kombinaci chondroprotektivních látek (glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu a látky MSM).

Firma Barny's vyrábí přípravek Barny's Triple Blend, což je humánní forma originálního kanadského léku Alavis Triple Blend pro koně. Barny ́s Triple Blend je určen pro sportovce, pro osoby nadměrně zatěžující pohybový aparát, pro osoby vyšší věkové kategorie jako zdroj látek, které se přirozeně vyskytují v kloubní chrupavce a dalších kloubních strukturách pro osoby se zvýšenou potřebou příjmu glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu a MSM.
 

Top