Speciální krmivo Maxi Puppy pro štěňata do 15 měsíců v sobě ukrývá bohaté složení plné živin a vitamínů. Granule jsou připravené na míru velkým plemenům s hmotností až 44 kg. Váš “malý velký” parťák se tak může těšit na pořádnou dávku kvalitních bílkovin pro nabírání svalové hmoty i unikátní komplex antioxidantů s vitamínem E pro posílení přirozené obranyschopnosti. Krmivo obsahuje také prebiotika podporující trávení a udržující střevní mikroflóru v rovnováze. Nezapomněli jsme ani na vybraná přírodní aromata, díky kterým si pochutná i ten největší jedlík.

Podpora imunitního systému
Růst je nejdůležitější fází v životě každého psa: je to období velkých změn, objevů a seznamování. Během tohoto klíčového období se imunitní systém postupně vyvíjí. Krmivo Maxi Puppy obohacené o patentovaný* komplex antioxidantů (včetně vitamínu E) posiluje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte. *Francie, patent č. EP1146870

Zdravé trávení
Kombinace živin spolu s vysoce stravitelnými bílkovinami a prebiotiky (FOS) podporuje zdravé trávení a rovnováhu střevní mikroflóry, která zlepšuje kvalitu stolice.

Správný obsah energie
Krmivo splňuje energetické nároky štěňat velkých plemen. Dodává tak štěňatům dostatek energie na hraní i jejich krátký růst.

Složení
Dehydratované drůbeží maso, rýže, kukuřičná mouka, dehydratované vepřové maso, živočišné tuky, kukuřice, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), pšeničná mouka, hydrolyzované živočišné proteiny, minerály, řepné řízky, kukuřičný lepek, rostlinná vláknina, sójový olej, rybí olej, fruktooligosacharidy (0,34 %), slupky a semena psyllia, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannanoligosacharidů), výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanů), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu).

Doplňkové látky (na 1 kg)
Nutriční doplňkové látky: vitamín A: 16000 IU, vitamín D3: 1000 IU, vitamín E: 490 mg, E1 (železo): 45 mg, E2 (jód): 4,5 mg, E4 (měď): 14 mg, E5 (mangan): 59 mg, E6 (zinek): 140 mg, E8 (selen): 0,08 mg. Technologické doplňkové látky: klinoptilolit sedimentárního původu: 10 g. Senzorické doplňkové látky: výtažek z juky: 125 mg. Konzervanty. Antioxidanty.