Barking Heads

Krmivo Barking Heads

Obrázek 0Barking Heads nabízí ultraprémiová a hypoalergenní krmiva s nízkým obsahem obilovin a krmivo bez obilovin, která jsou vhodná pro pejsky všech velikostí a každého věku. Pro výrobu nejsou vůbec používány vedlejší suroviny jako sója, kukuřice nebo pšenice.

Barking Heads se specializuje na jednotlivé životní etapy psů od štěňat až po seniory, na plemena různých velikostí, včetně miniaturních plemen, i na nejrůznější individuální potřeby. Krmiva jsou vyráběna výhradně z přirozených surovin bez přídavku barviv nebo dochucovacích látek. Složení zahrnuje velmi dobře stravitelné bílkoviny a kvalitní tuky, které dávají základ snadno využitelné energii bez nebezpečí ukládání a zvyšování váhy zvířete.

Krmivo Barking Heads obsahuje také někdy opomíjenou kloubní výživu a podporu pro správnou funkci srdce.
 

Krmivo je velmi vhodné i pro zvířata s potravinovou nesnášenlivostí

Krmiva Barking Heads jsou velmi oblíbenou značkou nejen pro své zajímavé chuťové kombinace, ale zejména pro své kvalitní složení. Velice žádaným produktem jsou zejména krmiva bez obilovin (tzv. „Grain Free“) pro alergiky a psy s citlivým zažíváním.

Všechna krmiva jsou vyráběna ve Velké Británii z místních surovin. Kromě suchého krmiva pro psy jsou v nabídce také paštiky a ručně vyráběné pečené pamlsky.

Top