Bolfo

Antiparazitní prostředky Bolfo

Značka Bolfo je specialista na antiparazitické výrobky a péči pro vaše zvířecí miláčky, ať už to jsou psi, nebo kočky. Na výběr je od značky Bolfo hned několik výrobků a to obojky, spreje a pudry.
 

Obojky Bolfo proti blechám i klíšťatům

Obojek Bolfo vypadá jako obyčejný obojek. Díky jeho nošení uchráníte sebe i svého mazlíčka nepříjemným starostem s parazity. Stačí jediný kontakt blechy nebo klíštěte s účinnou látkou v obojku a parazit je okamžitě usmrcený.

Obojek je napuštěný účinnou látkou propoxur. Ta se přes jeho póry obojku dostává až na srst zvířete a v důsledku toho také do pelíšku, na gauč, na podlahy a všude, kde si váš pejsek hraje a hrozí, že by se tam parazité mohli vyskytovat. Část účinné látky zůstává na srsti vašeho zvířete a část popadá tam, kde si hraje.
 

Spreje a pudry Bolfo proti blechám, klíšťatům a jiným parazitům

Bolfo sprej je přípravek pro vaše psy a kočky v boji proti blechám a jiným parazitům. Kožní sprej Bolfo účinkuje okamžitě v srsti zvířete a chrání ho pak dalších 5 měsíců před blechami a 10 týdnů před klíšťaty.

Další variantou boje proti parazitům je pudr proti blechám Bolfo. I ten spolehlivě zahubí blechy, klíšťata a jiné parazity, kteří otravují život vašemu miláčkovi. Hodí se především pro mladá nebo příliš lekavá zvířata, kterým vadí zvuk spreje. Pudr nasypte na srst vašeho zvířete a jemně jej vtírejte do jeho srsti až na pokožku. Pozornost je třeba věnovat celému tělu zvířete – včetně hlavy, uší a ocasu a tlap. Nejproblematičtější a parazity nejoblíbenější jsou záhyby těla, jako jsou tlapy, vnitřní strana stehen nebo kořen ocasu. Zásyp provádějte přibližně 1–2x týdně po dobu několika týdnů.
 

Top