Essential foods

Krmivo Essential foods

Obrázek 0Všechna krmiva Essential Foods jsou vyráběna v Anglii za použití vysoce kvalitních regionálních surovin. Kvalitní krmivo má vliv na chování, vzhled, kondici a hlavně zdraví vašich miláčků.

Aby bylo krmivo čerstvé a šťavnaté, používá se při výrobě 35 % čerstvého masa a 65 % živočišných surovin (kachny, kuřata, červení jeleni, britské jehněčí, čerstvá vejce, skotští lososi a pstruzi z tamních řek). Krmiva Essential foods obsahují přibližně 30 % zeleniny, semen, plodů, ovoce, bylinek, vitamínů a minerálů proto, aby bylo dosaženo optimální kondice a zdraví vašich psů. Vysoký obsah čerstvého masa stimuluje přirozený instinkt psa.

Všechny suroviny se zpracovávají při nízké teplotě vaření, která zachovává výživovou hodnotu surovin. Krmivo obsahuje bobule, semena a byliny napodobující obsah ze žaludku kořisti.

Žádná z receptur krmiv Essential foods neobsahuje obiloviny, a proto jsou vhodné pro psy s citlivým trávením. Krmivo Essential foods je vhodné pro všechna plemena psů a věkových kategorií

Top